Ubezpieczenia komunikacyjne

Red car in hands on a white background. Concept of safe driving

Oferujemy bardzo szerokie spektrum ubezpieczenia zarówno dla aut osobowych jak i innych pojazdów. Możliwość prowadzenia negocjacji cen oraz warunków z kilkudziesięcioma ubezpieczycielami otwiera możliwości na zaoferowanie ubezpieczenia samochodu czy komunikacyjnego na najlepszych dla naszych klientów warunkach.

OC - opcja obowiązkowa dla każdego pojazdu dopuszczonego do ruchu. Z tego względy decydującym czynnikiem przy jego wyborze jest wyłącznie cena i na tej podstawie wybieramy je dla naszych klientów. Gwarantuje ono wypłatę odszkodowania osobie, której wyrządziliśmy szkody podczas kierowania pojazdem mechanicznym.

AC - drugie najbardziej popularne ubezpieczenie zawierane przez kierowców. Posiada tą niewątpliwą zaletę, że nawet w przypadku zawinionego doprowadzenia do szkody na własnym pojeździe przez kierowcy uprawnia ono do otrzymania rekompensaty. Jej forma zależy od wynegocjowanej umowy przy czym najczęściej jest to ekwiwalent pieniężny mogący pokryć szkody powstałe na skutek zdarzenia komunikacyjnego. 

Pozostałe ubezpieczenia samochodu i komunikacyjne - proponujemy dodatkowe formy ubezpieczeń, które są polecane w zależności od potrzeb. Są to między innymi ubezpieczenia NNW, Car Assistance, Zielona Karta, bagażu czy szyb.